Recruitment

Co je recruitment?

Recruitment neboli nábor je proces získávání, třídění a výběr zaměstnanců do pracovního poměru. Celé výběrové řízení nebo jeho části obvykle svěřují větší a střední podniky personálním agenturám, které se mohou náboru věnovat naplno. Výběr zaměstnanců lze provádět také pomocí pracovních portálů (tzv. e-recruitment) nebo služby zvané headhunting, který se zaměřuje na vyšší pozice a oborové experty.

Neváhejte a svěřte výběr zaměstnanců odborníkům. Zrealizujeme pro Vás kompletní výběrové řízení, čímž ušetříme Váš čas i finance!

Proč svěřit nábor a výběr zaměstnanců nám?

  • Disponujeme interní rozsáhlou databázi, kterou neustále aktualizujeme
  • Spolupracujeme s předními vysokoškolskými institucemi na zaměstnávání mladých odborníků
  • Realizujeme fokusované marketingové akce za účelem získání nových kandidátů
  • Využíváme všech možností, které nabízí e-recruitment
  • Účastníme se veletrhů specializovaných na oblast zaměstnávání, personalistiky a lidských zdrojů

Jak recruitment probíhá?

Po analýze vstupních požadavků provedeme předvýběr a představíme Vám pouze ty nejvhodnější kandidáty na danou pozici.

Nábor a výběr zaměstnanců provádíme především pro tyto obory: informační technologie, telekomunikace, personalistika, lidské zdroje, investiční a bankovní sektor, finance a účetnictví, administrativa, právní služby, marketing, obchod, maloobchod (retail), automobilový průmysl, logistika, stavebnictví, zdravotnictví, vzdělávání, školství, hotelnictví, cestovní ruch a pohostinství.

Máte zájem o recruitment?

Kontaktovat nás můžete v sekci Kontakt a máte-li konkrétní poptávku, vyplňte jednoduchý poptávkový formulář v sekci Kontakt pro firmy.