Služby pro uchazeče o zaměstnání

Zprostředkování práce

Personální agentura GOOD WORKER poskytuje personální a poradenské služby v oblasti pracovního uplatnění. Uchazečům o práci nabízíme zprostředkování práce, a to buď přímo v naší společnosti nebo u našich smluvních partnerů. Zprostředkování zaměstnání v České republice poskytujeme také cizincům s trvalým pobytem v ČR ze zemí EU i třetích států.

Navštivte sekci Aktuální pracovní nabídky na stránkách našeho partnera - pracovního portálu Aulinks.cz, kde najdete kompletní seznam aktuálně otevřených volných pracovních pozic. Pokud jste nenašli vhodnou pracovní pozici, vyplňte Dotazník pro uchazeče o zaměstnání na tomto webu.

Máte otázky?

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud reagujete na jeden z našich inzerátů nabídek práce nebo chcete být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání a databáze brigádníků, zaregistrujte se prosím na webových stránkach našeho partnera - pracovního portálu Aulinks.cz. Registrace Vám umožní vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání a zabere jen pár minut.

REGISTRACE na pracovním portálu Aulinks.czMůžete se také dostavit osobně v úředních hodinách k nám do kanceláře. Jak se k nám dostat zjistíte v sekci Kontakt.